افتتاح صندوق همیاری مولود کعبه روستای خانیک

عصر یکشنبه ۱۰بهمن۱۳۹۵ صندوق همیاری روستای خانیک افتتاح شد

در این مراسم که با حضور آقایان کساء , قیوم علی , شرافت , شریف زاده و مهدی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه امام علی علیه السلام شهر ری آقای شبان بخشدار مرکزی شهرستان فردوس آقای ساسانی رییس اداره امور عشایر و خانم کرمپور رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری   و رییس و دبیر ستاد توان افزایی استان برگزار گردید. بعد از اقامه نماز و قرائت قرآن گزارشی از روستا , مشکلات و نیاز ها و توانمندی های روستا توسط یکی از اعضای شورای اسلامی ارائه شد. و در ادامه آقای کساء مدیر عامل موسسه خیریه امام علی در خصوص طرح این موسسه برای توان افزایی روستاهای شهرستان فردوس مطالب بیان کردند.

در ادامه در نشست میهمانان با اعضای شورای اسلامی و دهیار در خصوص راهکارهای موجود در جهت توسعه و ایجاد اشتغال بررسی گردید.

خانم کرمپور ریسس اداره میراث فرهنگی از آمادگی آن اداره برای آموزش صنایع دستی همچون تو بافی و سنگ تراشی به اهالی روستا خبر داد و در خصوص بافت روستای قدیم با توجه به قابلیت های گردشگری قول بررسی و پیگیری دادند.

در ادامه تعدادی از جوانان روستا با حضور در جلسه خواستار توجه مسئولین به مشکلات جوانان از جمله فراهم کردن امکانات دامداری دقالب محله دامداری و تسهیل صدور مجوز احداث دامداری در اطراف روستا شدند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *